KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748071

nr 1674 8071

Marilene Englesson, interiör med kvinna i blå klänning. Signerad, daterad 2001. Olja på duk, 61x50 cm, yttermått inklusive ram: 69x58 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 27 januari 2025
kl 20:18:59